KONST / Litografier / Färglitografi 15643253
nr 1564 3253
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Vid Bosporen, PT. Signerad och daterad -75,43x55 cm, yttermått inklusive ram: 59x69 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:55:26
150 kr